Hotel City Inn

Futó utca 55., 08. Józsefváros, Budapest, Magyarország - Közel metró megállóhoz
8.5/10 · 3833 értékelés

A sportkedvelők által nagyra értékelt Iharos Sándor Margitszigeti Atlétikai Centrum 4 km-re található a 4 csillagos Hotel City Inn Budapest területétől, amely 66 szobával rendelkezik. A közelben privát parkoló szintén rendelkezésre áll.

Elhelyezkedés

A Budapest városi hoteltől 3 km-re van a Fővárosi Állat- és Növénykert és körülbelül 25 percnyi sétára a Vigadó. A környék vallási nevezetességei közé tartozik a Dohány utcai Zsinagóga (2 km) és a Mátyás-templom (3,1 km). A Gellért-hegy körülbelül 2,1 km-re, míg a Nyugati vasútállomás 3 km-re található a Budapest városi City Inn. A legközelebbi metróállomás a Rákóczi tér, amely néhány saroknyira helyezkedik el a Budapest városi ingatlantól.

Szobák

A szobákban olyan felszerelések vannak, mint a mini hűtőszekrénybár, tea- és kávéfőző berendezés, valamint a vendégek szórakoztatására szolgáló síkképernyős műholdas TV és Wi-Fi. Néhány szoba magán fürdőszobával rendelkezik. A külön WC-vel és zuhanyzóval ellátott fürdőszobákhoz hajszárító és zuhanysapka szintén biztosított.

Étel és ital szolgáltatások

A 10 Minutes Bistro & Cafe a Hotel City Inn szomszédságában, egy 5 perces sétára található.

Miért jó választás az Hotel City Inn Budapest

Válassza ki a számú szobát
  • Ingyenes szauna használat

  • Finn szauna és terasz

  • 24 órás bár és terasz

  • Családbarát játszótér a helyszínen

Főbb kényelmi szolgáltatások

  • Wifi

  • 24 órás szolgáltatások

  • Bejelentkezés/Kijelentkezés

  • Spa és relaxáció

  • Helyszíni étkezés

  • Tárgyalótermek

  • Gyerekbarát

  • Akadálymentesített hozzáférés

  • Reggeli

  • Légkondicionálás

  • Háziállat nem engedélyezett

Áttekintés
  • Wifi
  • 24 órás szolgáltatások
  • Bejelentkezés/Kijelentkezés
  • Spa és relaxáció
  • Helyszíni étkezés
  • Tárgyalótermek
  • Gyerekbarát
  • Akadálymentesített hozzáférés
  • Reggeli
  • Légkondicionálás
  • Háziállat nem engedélyezett
1/36

Internet

  • Wi-Fi

Parkolási lehetőségek

  • Parkolás

Ingajárat

  • Reptéri transzfer felár ellenében

Tevékenységek

  • Aerobik

Szolgáltatások

  • Széf
  • 24 órás recepció
  • VIP be-/kijelentkezés
  • Gyors be- és kijelentkezés
  • 24 órás biztonsági szolgálat
  • Poggyászmegőrzés
  • Öltöző
  • Szobaszerviz
  • Takarítás
  • Autókölcsönző
  • Mosoda
  • Vegytisztítás
  • Idegenvezetés/Jegyiroda
  • Üdvözlő ital

Étkezési lehetőségek

  • Szobai reggeli
  • Bár/Társalgó

A konyhában

  • Elektromos vízforraló

Üzleti létesítmények

  • Business center
  • Tárgyaló/bankett létesítmények
  • Fax/fénymásolás

Gyerekeknek

  • Kiságyak

Pihenés

  • Kert
  • Szabadidős/TV szoba
  • Szauna
  • Hátmasszázs
  • Fejmasszázs
  • Teljes testmasszázs
  • Lábmasszázs

Mozgáskorlátozott vendégeknek

  • Szobák/Létesítmények mozgáskorlátozottaknak
  • Akadálymentesített hozzáférés
  • WC mozgáskorlátozottaknak

A szobákban

  • Légkondicionálás
  • Fűtés
  • Minibár
  • Hangszigetelt ablakok
  • Terasz
  • Kerti bútor
  • Tea és kávéfőző
  • Vasaló eszközök

A fürdőszobában

  • Ingyenes piperecikkek
  • Mosdókagyló

Készülékek

  • LCD TV
  • AM/FM ébresztőóra

Design

  • Szőnyegezett padló

Általános szolgáltatások

  • Nemdohányzó
  • Lift
  • Coffee shop
  • Füstérzékelők
  • Tűzoltó készülékek
  • Kulcskártya belépés

Háziállatok

  • Háziállat nem engedélyezett

Fontos információ

Bejelentkezés:
14:00-23:59 között
Kijelentkezés:
10:00 óráig
Engedély számaSZ19000935
  • Gyermekek és pótágyak
  • A szobákban maximum 1 pótágy helyezhető el.

Adjon meg időpontokat az elérhetőség megtekintéséhez

USD 41/éjszaka kezdőáron
Bejelentkezés ideje 21 Okt 2026
Kijelentkezés ideje 22 Okt 2026
Vendégek 2 vendég

Felnőtt:

2

Gyerekek:

0
Minden ár ellenőrizve
Hogyan ellenőriztük az árakat Csapatunk rendszeres árellenőrzést végez annak érdekében, hogy Ön a piacon elérhető legalacsonyabb összegeken foglalhasson. Az árakat folyamatosan összevetjük a szállodák és más szolgáltatók díjszabásaival. Amennyiben kedvezmények vagy promóciók jelennek meg, weboldalunkon az árak ennek megfelelően frissülnek.

Szobák

Aktuális ajánlatok Szerkesztő választása
Akár 15% kedvezmény

Hosszabb tartózkodás

Néhány plusz éjszaka lehetőséget ad arra, hogy lassítson, megtalálja kedvenc helyeit, és a legnépszerűbb látnivalókon túl is megismerje a helyet.
Akár 10% kedvezmény

Mobilos tarifák

Néhány érintéssel foglaljon szállást, és spóroljon meg egy kicsit többet azokra a helyekre, ízekre és pillanatokra, amelyek tartózkodása alatt várnak Önre.
Akár 20% kedvezmény

Korai foglalás

Foglaljon, amíg a kívánt időpontok még szabadok, majd élvezze, hogy stresszmentesen, lépésről lépésre megtervezheti az azt követő eseményeket.

Hotel City Inn Budapest fotói

Hotel City Inn Budapest elhelyezkedése

Futó utca 55., 08. Józsefváros, Budapest, Magyarország

 -  Közel metró megállóhoz
Látnivalók
Nagyszerű éttermek
Közlekedés

Helyek a közelben

    Hotel City Inn Budapest vendégértékelései

    Megbízható szolgáltatók értékelései alapján

    8.5 /10
    Kitűnő 3833 értékelés
    Vélemények szűrése
    Megbízható szolgáltatók értékelései alapján
    Traveler Type
      Nyelvek
        Értékelési pontszámok
          Solo Pár Család Extended group Szabadidő Munka Csodálatos: 9+ Jó: 7–9 Jó: 5–7 Gyenge: 3–5 Nagyon gyenge: 1–3
          ...

          Írja meg saját értékelését!

          Mikor utazott?

          Értékelése

          Nagyon rossz
          Kitűnő

          Az Ön adatai

          Hol lakik?
          Köszönöm! Köszönjük, hogy időt szánt tapasztalatainak megosztására. Az Ön véleménye hamarosan nyilvánosság elé kerül.

          Az értékelés nem lett elküldve.

          Próbálja meg újra.

          Népszerű hotelek itt: Budapest

          Találja meg tökéletes szállodai tartózkodását még ma

          Népszerű hotelek a világ minden tájáról

          Találja meg tökéletes szállodai tartózkodását még ma

          Pénznem
          • USD Amerikai dollár
          • EUR Euro
          • GBP Font sterling
          • AUD Ausztrál dollár
          • CAD Kanadai dollár
          • BRL Brazil real
          • CNY Kínai jüan
          • CZK Cseh korona
          • DKK Dán korona
          • HKD Hongkongi dollár
          • ILS Izraeli új sékel
          • JPY Japán jen
          • MYR Maláj ringgit
          • NZD Új-zélandi dollár
          • NOK Norvég korona
          • PLN Lengyel złoty
          • RON Román lej
          • RUB Orosz rubel
          • SAR Szaúdi riál
          • SGD Szingapúri dollár
          • ZAR Dél-afrikai rand
          • KRW Dél-koreai von
          • SEK Svéd korona
          • CHF Svájci frank
          • TRY Török líra
          • UAH Ukrán hrivnya
          • ARS Argentin peso
          • THB Thai bát
          Válasszon nyelvet
          100% -ban ellenőrzött vélemények
          Adjon meg időpontokat az elérhetőség megtekintéséhez
          USD 41/éjszaka kezdőáron
          Bejelentkezés ideje 21 Okt 2026
          Kijelentkezés ideje 22 Okt 2026
          Vendégek 2 vendég

          Felnőtt:

          2

          Gyerekek:

          0
          Minden ár ellenőrizve
          Hogyan ellenőriztük az árakat Csapatunk rendszeres árellenőrzést végez annak érdekében, hogy Ön a piacon elérhető legalacsonyabb összegeken foglalhasson. Az árakat folyamatosan összevetjük a szállodák és más szolgáltatók díjszabásaival. Amennyiben kedvezmények vagy promóciók jelennek meg, weboldalunkon az árak ennek megfelelően frissülnek.
          Be- és kijelentkezés
          21 Okt 2026
          —
          22 Okt 2026
          Vendégek
          2 vendég
          Segítünk
          Üdv! Kérdése van? Írjon nekünk üzenetet – csapatunk örömmel segít.
          Az Ön adatai:
          Tárgy:
          Üzenet:
          Köszönjük üzenetét. Hamarosan visszajelzünk!
          Az üzenet nem nyilvánított
          Fontos információ
          Hotel City Inn
          Bejelentkezés:
          14:00-23:59 között
          Kijelentkezés:
          10:00 óráig
          Engedély számaSZ19000935
          • Gyermekek és pótágyak
          • A szobákban maximum 1 pótágy helyezhető el.